آموزش بهترین روش شستن نوزاد

پوست نوزاد تازه متولد شده بسیار حساس می باشد و نیاز ه مراقب ویژه ای دارد، بنابراین نیاز به حمام کردن و تمیز کردن پوست نوزاد امری ضروری می باشد اما یکی از بزرگترین ترس های مادران استحمام کودکان تازه متولد شده خود می باشد که باید بر این ترس غلبه کنند.

 

 

برای حمام کردن نوزاد باید شرایطی فراهم باشد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن نوزاد خود را در شرایطی ایمن مورد شستشو قرار دهید، حمام کردن نوزاد برای اولین بار می تواند تجربه ای دلهره آور برای والدین باشد اما این تجربه یکی از شیرین ترین و به یاد ماندنی ترین ها می باشد.

 

بسیاری از مادران دائما در حال تحقیق برای پیدا کردن بهترین روش شستن نوزاد خود می باشند، که بتوانند بدون هیچ ریسکی کودک خود را استحمام کنند. هر چند این مهارت به مرور زمان برای مادران بوجود می آید.

 

 

یکی از بهترین شیوه ها برای استحمام نوزاد در هفته های اول تولد، روش صحیح حمام کردن نوزاد در داخل سینک ظرفشویی یا روشویی می باشد. به خصوص اگر هنوز بند ناف کودک بر ناف او باشد بهتر است به طور کامل درون آب نرود.

 

 

توجه داشته باشید که برای استحمام نوزاد نیاز به شوینده های مناسب می باشد و استفاده از شامپو یا صابون نامناسب و همچنین پاسخ دادن به تماس هنگام شستن کودک از جمله رایج ترین اشتباهاتی می باشد که مادران در حین حمام کردن نوزاد مرتکب می شوند.

 

 

اگر شما نیز قصد دارید با نحوه شستن نوزاد برای اولین بار آشنایی پیدا کنید می توانید مقالاتی که در این رابطه در این وب سایت قرار دارد مورد مطالعه قرار دهید.

 

 

استند شستوشوی نوزاد طرح شکوفه یکی از انواع وان های مناسب برای استحمام کودک در داخل سینک ظرفشویی و روشویی می باشد.

 

 

برای مشاهده این محصول و خرید پد محافظ حمام نوزاد طرح گل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : ۱۵۹۰۰۰ تومان

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن